Bestuur

Jan Waltmans Voorzitter voorzitter@hsvdeoase.nl
Corrie Jansen Secretaris secretariaat@hsvdeoase.nl
Trudie van Genderen  Penningmeester penningmeester@hsvdeoase.nl
Aad Hack Bestuurslid aad.hack@hsvdeoase.nl
Ton Stahl Bestuurslid ton.stahl@hsvdeoase.nl
Egbert Mulder Bestuurslid egbert.mulder@hsvdeoase.nl

 

Heeft u vragen?

Dan kunt u direct contact opnemen met de volgende personen. Of maak gebruik van ons contactformulier.

Flyball

Aad Hack
06-52576448
flyball@hsvdeoase.nl

Agility

Jan Waltmans
010-4212695
agility@hsvdeoase.nl

Gedrag en gehoorzaamheid

Joke Stuik
06-30391842
pupopvoeding.gg@hsvdeoase.nl

Algemene zaken

Corrie Jansen
06-13839171
secretariaat@hsvdeoase.nl